top of page

Atsauksmes

1519860949478_edited.png

Pasūtot “VRV Metāls” metāla sagataves, optimizējam sava uzņēmuma laika un finansu resursus, tā rezultātā paātrinām ražošanas procesu. 

“VRV Metāls” pasūtam dažādas metāla sagataves, piemēram, metinātus sietus. Gatavo produkciju saņemam mums nepieciešamajos specizmēros un izmantojam savu produktu ražošanā.

Ar “VRV Trading” sadarbojamies jau aptuveni  piecus gadus. To var  uzskatīt par šī uzņēmuma kvalitātes zīmi, jo “KnK Mefab” ir ļoti augstas kvalitātes prasības. Izstrādājam augstas pievienotās vērtības produktus – veikalu vitrīnas, statīvus, pārtikas produktu plauktus. Produkcija atrodas vidē, kur ir intensīva cilvēku plūsma, izstrādājumiem jābūt vizuāli glītiem, rūpīgiem, funkcionāliem un ilgmūžīgiem.

“VRV Metāls” pluss ir komunikācija. Uzņēmums ļoti atsaucīgi un godprātīgi komunicē ar saviem klientiem. Pat, ja gadījušies kādi apstākļi, kādēļ produkcija  no ražotāja nevar tikt piegādāta laicīgi, vienmēr par to iepriekš brīdina.

Mums ļoti svarīgs ir ātrums, jo pasūtījumi klientiem parasti ir nepieciešami  ātri. Sadarbojoties ar  “VRV Metāls”, spējam šo ātrumu  nodrošināt.

Kristaps Laipnieks, uzņēmuma “KNK Mefab” vadītājs.

img_5b3358f72b3a05.81902607.webp

“VRV Metāls” izcenojumi ir  pilnībā adekvāti tirgum,  mūsu ieguvumi no šīs sadarbības ir lieli un atsver izmaksas.

 No “VRV Metāls” iepērkam metāla sietus, pēc tam tos izmantojam dažādu savu produktu ražošanā. Sadarbojamies jau vairākus gadus, jo mums, kā metālapstrādes uzņēmumam, šī sadarbība ir izdevīga.

No ražotāja piegādātie sieti precīzi atbilst mūsu pasūtītajiem specizmēriem. Uzreiz varam tos izmantot detaļās, iekārtās.  

Produkcija tiek piegādāta rūpīgi iepakota, ceļā tai nekas nav noticis vai sabojāts.

Mūs arī apmierina komunikācija ar “VRV metāls”, tā ir draudzīga, atsaucīga, vienkārša un profesionāla. Izsakām savas vajadzības, mūs precīzi uztver un izveido rasējumu. Ja ir nepieciešams izstrādāt tāmi, uzņēmums dod cenu piedāvājumu. Vienmēr ātri atbild un atsaucīgi reaģē, ja ir kādi jautājumi.

“VRV Metāls” ir profesionāls sadarbības partneris. Mēs ar pilnu pārliecību to iesakām arī citiem.

Guntis Dlohi, “Steel Profi” pārstāvis

Rubate-metal-logo.png

“VRV Metāls” ir ļoti spēcīgs specifisku metāla izstrādājumu, īpaši metāla sietu piegādātājs. Citi uzņēmumi tik specifiskus produktus nereti nespēj piegādāt.

No "VRV Metāls" esam iegādājušies dažādus metāla izstrādājumus. Savulaik  mums bija nepieciešami ļoti specifiski metāla sieti. Tos piegādāja no ražotāja pēc individuāla pasūtījuma. Sieti pilnībā atbilda mūsu kvalitātes prasībām un specifiskajām vajadzībām.

Veiksmīgi sadarbojamies arī pateicoties vieglajai komunikācijai. Uzņēmums ātri atbild uz mūsu jautājumiem, vajadzībām. Ja sadarbības gaitā no mūsu puses ir lūgums veikt kādas izmaiņas, tas tiek atsaucīgi darīts.

Esam ieplānojuši jaunus pasūtījumus  un pārliecināti, ka “VRV Metāls” mums tos spēs nodrošināt. 

Edgars Čerevko, atbildīgais par iepirkumiem uzņēmumā “Rubate Metal”

logo (1).png

 “VRV Metāls”  palīdzēja izvēlēties un piegādāja cirsti vilktās  metāla  loksnes, kas atbilda kvalitātes prasībām un bija optimālas cenas ziņā.

Elektronisko sistēmu ražošanas korpusa ēkas fasādei Ogrē projektā bijām iekļāvuši cirsti vilktās metāla loksnes. Pasūtījām tās uzņēmumā “VRV Metāls”.

Sadarbība bija pozitīva vairākos aspektos. Mums piegādāja un  uzskatāmi parādīja produktu paraugus un katalogus, lai varētu izvēlēties tieši to, kas mums  nepieciešams.

“VRV Metāls” bija svarīgi, lai mēs iegādātos tādu produktu, kas būtu reāli izmantojams un atbilstu mūsu prasībām. Izstāstīja par katru produktu, neslēpjot informāciju, kāpēc līdzīgas kvalitātes produktiem ir divkārt atšķirīga cena.

Pasūtījums tika veikts ārkārtas situācijas laikā, kad vairumam ražotāju bija problēmas ar ražošanu un produktu piegādi.  “VRV Metāls”  rūpējās par to, lai  produktu no ražotāja saņemtu savlaicīgi.

Ja nākotnē projektiem būs  nepieciešami stieptā metāla izstrādājumi, iekļausim  tajos “VRV Metāls” produktus, jo viņi ir pierādījuši sevi kā uzticamus sadarbības partnerus.

Boriss Krutiks arhitektu biroja “Nams” arhitekts.

ezgif.com-gif-maker (1).jpg

“VRV Metāls” iepērkam pītu tērauda sietu ar ļoti specifiskām tehniskajām prasībām. Nevienā citā uzņēmumā šādu produktu neesam varējuši iegādāties.

Esam secinājuši - ja ir nepieciešami ļoti specifiski  metāla izstrādājumi, visdrīzāk, tie būs atrodami tieši “VRV Metāls.”

Sadarbojamies jau apmēram četrus gadus, iepirkto sietu izmantojam  ražošanas procesā – caur to tiek sijāta sacirstā stikla šķiedra.

Uzņēmuma komanda ir ļoti atsaucīga – reiz mums bija nepieciešamas divas sieta loksnes, taču uzņēmuma noliktavā tobrīd bija tikai viena. Iegādājāmies vienu loksni, un no ražotāja mums ļoti ātri piegādāja arī otru. To piegādāja uz Valmieru. Ir

gadījies, ka kļūdas pēc iegādājāmies sietu ar citu tehnisko specifikāciju. Vērsāmies uzņēmumā, un to ļoti ātri samainīja pret mums nepieciešamo produktu. Mūs apmierina “VRV Metāls” atsaucīgā apkalpošana, ātrums, kvalitāte. Protams, sadarbosimies arī turpmāk.

Vladimirs Višņakovs, Valmieras stikla šķiedra AS iepirkumu speciālists

Fasprof OÜ

Izvēlējāmies “VRV Metāls”,  jo  cirsti vilktā metāla sieta pasūtīšana  Latvijā izmaksāja lētāk nekā tad, ja mēs būtu to pasūtījuši Igaunijas uzņēmumā.

 “VRV metāls” pasūtījām cirsti vilktā metāla sietu Lidl veikalam Tallinā. Sadarbība bija veiksmīga. Sākotnēji  atsūtīja sieta paraugu. Pēc tam piegādāja visu pasūtījumu - siets atbilda mums nepieciešamajām tehniskajām prasībām, pasūtītajos izmēros, krāsots, to piegādāja tieši uz objektu.

Pasūtītājs jau ir ieplānojis nākamo objektu. Arī tam, visticamāk, veiksim pasūtījumu “VRV metāls”.

Stanislav Dorosh, Fasprof OÜ vadītājs.

bottom of page